Jsme Arriva. Pojďte k nám.

Jsme Arriva, největší provozovatel autobusové dopravy v České republice.

Naše flotila čítá přes dva tisíce vozů, které obsluhují na tři tisíce řidičů a řidiček. Děláme vše pro to, aby se s námi cestující cítili dobře a řidiči měli co nejlepší pracovní podmínky. Proto je důležité mít neustále k dispozici dostatek kvalitních, zodpovědných a spolehlivých řidičů, jakými jsou například pánové Robert a Roman nebo slečna Zuzana. Podívejte se na to, jak svoji práci u nás v Arrivě vnímají.

Nebo rovnou zjistěte, kde práci ŘIDIČE/ŘIDIČKY nabízíme

Hledáme ale posily i v dalších odbornostech - pro naše VLAKY, do ADMINISTRATIVY nebo SERVISU (viz Naše nabídka).

Naši řidičiNaše hodnotyNaše nabídka

NÁBOROVÁ INFOLINKA: 725 120 725

 

NAŠI ŘIDIČI

Robert Netáhlo

Robert

Robert Netáhlo je součástí našeho středočeského týmu a je ztělesněním typického řidiče, do jehož autobusu nasednete bez sebemenších obav. Přivítá vás úsměvem a ubezpečí klidem a sebejistotou za volantem. Už u nás pracuje řadu let a zkušenosti jsou znát. Co ho na práci řidiče baví a který z benefitů ocení celá jeho rodina? To se dozvíte v jeho krátkém medailonku. 

 

 

Roman HavkoRoman

Roman Havko je jedním z našich nejmladších řidičů. Snad proto, že k autobusům měl odmalička velmi blízko a usednout za velký volant bylo dlouho jeho snem. Díky čemu se mu ho nakonec podařilo splnit, co ho na řízení na Ostravsku baví a jaká odměna ho nejvíc potěší, prozrazuje ve svém videoprofilu.

 

 

Zuzana FilipováZuzana

Snem Zuzany Filipové, která autobusem ARRIVA křižuje okolí Zábřehu na Moravě, nebylo stát se řidičkou z povolání. Naopak se věnovala úplně jiné profesi. Jenomže v životě se objevují různé výzvy a jedné z nich se Zuzana postavila čelem. Zasedla do řidičské kabiny a zkusila, jaké to vlastně je. Bylo to náročné? A je to podle ní práce pro ženy? Odpovědi najdete v jejím videu. 

 

 

A tady je máme všechny tři pohromadě. 

 

Úvod | Naše nabídka

 

NAŠE HODNOTY

Zapadnete mezi nás? Jako malý test se zamyslete, zda se dokážete ztotožnit s našimi základními hodnotami (po kliknutí se zvětší). Není na nic nich složitého, i když mají anglické názvy - jsme totiž součástí velké mezinárodní skupiny ARRIVA, jedné z největších dopravních společností v Evropě. Zaměstnáváme 55 tisíc lidí a ročně přepravíme více než 2,2 miliardy cestujících ve 14 evropských zemích. Stejné hodnoty sdílíme všichni, napříč celou Evropou. 

Hodnoty ARRIVA

 

Úvod | Naši řidiči

 

NAŠE NABÍDKA

Pro řidiče a řidičky nabízíme základní sestavu benefitů platnou pro celou ČR:

  • výrazně zlevněné jízdné i pro rodinné příslušníky
  • zvýhodněný tarif volání
  • příspěvek 10 000 Kč při nástupu s ŘP skupiny D nebo úhrada ŘP skupiny D
  • za doporučení nového řidiče s ŘP skupiny D až 20 000 Kč
  • výplata mzdy vždy včas
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti

Další výhody se mohou v různých oblastech lišit a jsou vždy specifikovány v konkrétní nabídce.

Řidiči a řidičky autobusů jsou pro nás klíčovou částí našeho ARRIVA týmu, nicméně provozujeme také vlaky a samozřejmě jsou potřebné také administrativní a servisní složky, které se starají o to, aby všechno fungovalo, jak má. Podívejte se, v jakých lokalitách a oborech nabízíme v současné době volné pozice. 

Můžete se nám ozvat i na naši telefonickou infolinku 725 120 725 (během pracovní doby ve všední dny).