Novinky

Čerchovský cyklobus ukončil sezonu

Čerchovský cyklobus ukončil sezonu

19. října 2017

19. října proběhlo slavnostní rozloučení s letošní sezonou čerchovského cyklobusu. Ten o víkendech spojuje Českou republiku s Bavorskem. Linka oblíbená mezi turisty a rodinami přepravila bezmála čtyři tisíce cestujících, 106 kol a najela 9 750 kilometrů.

Den maminek v Teplicích

Den maminek v Teplicích

20. září 2017

V sobotu si mohou všechny dívky, slečny, paní i maminky vyzkoušet řízení autobusu a trolejbusu v Teplicích, a to v rámci akce Den maminek, která se koná v sobotu 23. září 2017 mezi 13. a 17. hodinou ve vozovně trolejbusů ARRIVA CITY v Teplicích.

SMSjízdenka

SMSjízdenka

14. září 2017

Konec papírů a PDF! Přichází SMSjízdenka.

Nová linka Praha - Harrachov

Nová linka Praha - Harrachov

4. července 2017

Arriva střední Čechy začala jezdit od začátku prázdnin na nové víkendové lince z Prahy přes Mladou Boleslav a Turnov do Harrachova.

Na Kladensku vyjíždí nové plynové autobusy

29. června 2017

V těchto dnech začínají na Kladensku jezdit nové autobusy na stlačený zemní plyn, do provozu je nasazuje společnost ČSAD MHD Kladno ze skupiny Arriva. Osmnáct standardních autobusů a devět kloubových vozů bude jezdit především na příměstských linkách PID i na některých spojích SID. Všechny autobusy jsou nízkopodlažní, mají klimatizaci a také wi-fi. Celkem jich Arriva nakoupila 27.

Léto s Arrivou

Léto s Arrivou

20. června 2017

Chystáte se užít si letní prázdniny v Česku aktivně – v sedle kola, s pádlem v ruce nebo jen po svých? V tom případě by se vám mohly hodit informace o tom, jak si zjednodušit přepravu z místa na místo pomocí našich spojů.

Vyzkoušejte si simulátor

Vyzkoušejte si simulátor

14. června 2017

Tuto sobotu 17. června 2017 se uskuteční další z regionálních dnů Pražské integrované dopravy, tentokrát v Berouně. V jeho rámci můžete zavítat do provozovny jedné z našich regionálních společností - ARRIVA Střední Čechy, kde si mj. můžete vyzkoušet autobusový simulátor.

Cyklobusem na Čerchov

9. června 2017

Cyklobusová linka společnosti ARRIVA Střední Čechy i letos dopraví cyklisty z Domažlic nebo České Kubice na česko-německé pomezí, na rozhlednu Čerchov. Cyklobus jezdí o sobotách, nedělích a svátcích od 3. června do 30. září. Kromě kol přepravuje i elektrokola a terénní koloběžky. Z nejvyššího vrcholu Českého lesa se mohou dostat do údolí spoustou krásných cest lemovaných studánkami.

Světluška na turné

Světluška na turné

7. června 2017

Mobilní Kavárna POTMĚ, ve které obsluhují nevidomí kavárníci na palubě zatemněného autobusu, vyráží opět na turné po České republice. Autobus věnovala Světlušce ARRIVA.

Změny v moravských Expressech

Změny v moravských Expressech

6. června 2017

Od neděle 11. června se mírně mění jízdní řády moravských Arriva Expressů na linkách Brno–Prostějov–Olomouc a Brno–Kroměříž–Přerov. V Brně opustí Arriva Expressy dosavadní odjezdové stanoviště na Zvonařce a začnou jezdit od hotelu Grand v centru města.