Novinky

Změna odjezdového místa v Heidelbergu

22. května 2018

Od 22. května 2018 dochází k přesunu odjezdového místa IC Busů v Heidelbergu.

Kavárna POTMĚ opět vyjela

Kavárna POTMĚ opět vyjela

21. května 2018

Autobusová Kavárna POTMĚ vyjela do své sedmé sezóny. V sobotu 19. května zaparkovala před budovou Českého rozhlasu. Za nevšední zážitek a kávu nebo jiný nápoj zaplatíte 140 Kč. Získané finanční prostředky pak putují nevidomým občanům.

Zavádíme nové cyklobusy na Prostějovsku

Zavádíme nové cyklobusy na Prostějovsku

4. května 2018

5. května vyjedou na Prostějovsku poprvé cyklobusy Arrivy, za finančního přispění města Prostějova. Celkem dvě linky svezou cyklisty do oblasti Drahanské vrchoviny, konkrétně do Protivanova. Cyklobusové linky pojedou o sobotách, nedělích a ve dnech státních svátků až do 30. září. Cestu do Protivanova zahajují cyklobusy ráno a kolem poledne.

Teplické cyklobusy zahajují sezonu

26. dubna 2018

V sobotu 28. dubna vyrazí letos poprvé teplické cyklobusy Arriva. Budou jezdit o víkendech a o svátcích, sedmkrát denně. Cyklisti se s nimi dostanou na Moldavu a na Komáří vížku. 30. června pak přibude spoj, který pojede ve všední dny. Poplatek za přepravu kola činí 20 Kč. Souprava autobusu s přívěsem uveze 20 kol.

Známe vítěze soutěže #jeduproX

Známe vítěze soutěže #jeduproX

9. dubna 2018

Vyhodnotili jsme soutěž #jeduproX, v níž jste mohli získat jeden ze tří mobilních telefonů iPhoneX.

Vlak Praha - Benešov ve dnech 30. 4. a 7. 5. 2018

4. dubna 2018

Upozorňujueme cestující, kteří využívají vlaky Arriva na trase Praha - Benešov, že ve dnech 30. dubna a 7. května 2018 tyto vlaky NEJEDOU. Děkujeme za pochopení.

Arriva 2017 - přehled

23. března 2018

Evropská centrála skupiny Arriva dnes zveřejnila přehled stěžejních momentů loňského roku, společně s hospodářskými výsledky. Vše najdete na speciálně vytvořeném webu (v angličtině):  https://www.arrivaannualhighlights.co.uk Jako malou ochutnávku přinášíme infografiku se...

Nové stanoviště IC Busů v Lipsku

19. března 2018

Od 24. března 2018 dochází v Lipsku k přesunu stanoviště pro odjezd IC Busů směrem do Prahy. Nově autobus zastavuje na centrálním autobusovém nádraží (Fernbus-Terminal), viz mapka níže. Přejeme pohodové cestování!

Kladenská linka 610 trvale i o víkendech

8. února 2018

Od prosince, na dobu provozu ledové plochy na náměstí Starosty Pavla, jezdila v Kladně linka MHD č. 610 i ve dnech volna a klidu. Po schválení odborem dopravy Magistrátu města Kladna  bude provoz zajišťován v sobotu a v neděli nově trvale po celý rok. Linka jezdí v hodinovém...

Vyhlašujeme soutěž o 3x iPhone X!

Vyhlašujeme soutěž o 3x iPhone X!

29. ledna 2018

Dnes spouštíme novou soutěž pro cestující. Ti, kteří se zaregistrují do e-shopu, koupí si v něm jízdenku a svezou se minimálně třikrát některým z autobusových nebo vlakových spojů Arriva express, mohou vyhrát nejnovější iPhone X.