Novinky

Léto s Arrivou

Léto s Arrivou

20. června 2017

Chystáte se užít si letní prázdniny v Česku aktivně – v sedle kola, s pádlem v ruce nebo jen po svých? V tom případě by se vám mohly hodit informace o tom, jak si zjednodušit přepravu z místa na místo pomocí našich spojů.

Vyzkoušejte si simulátor

Vyzkoušejte si simulátor

14. června 2017

Tuto sobotu 17. června 2017 se uskuteční další z regionálních dnů Pražské integrované dopravy, tentokrát v Berouně. V jeho rámci můžete zavítat do provozovny jedné z našich regionálních společností - ARRIVA Střední Čechy, kde si mj. můžete vyzkoušet autobusový simulátor.

Cyklobusem na Čerchov

9. června 2017

Cyklobusová linka společnosti ARRIVA Střední Čechy i letos dopraví cyklisty z Domažlic nebo České Kubice na česko-německé pomezí, na rozhlednu Čerchov. Cyklobus jezdí o sobotách, nedělích a svátcích od 3. června do 30. září. Kromě kol přepravuje i elektrokola a terénní koloběžky. Z nejvyššího vrcholu Českého lesa se mohou dostat do údolí spoustou krásných cest lemovaných studánkami.

Světluška na turné

Světluška na turné

7. června 2017

Mobilní Kavárna POTMĚ, ve které obsluhují nevidomí kavárníci na palubě zatemněného autobusu, vyráží opět na turné po České republice. Autobus věnovala Světlušce ARRIVA.

Změny v moravských Expressech

Změny v moravských Expressech

6. června 2017

Od neděle 11. června se mírně mění jízdní řády moravských Arriva Expressů na linkách Brno–Prostějov–Olomouc a Brno–Kroměříž–Přerov. V Brně opustí Arriva Expressy dosavadní odjezdové stanoviště na Zvonařce a začnou jezdit od hotelu Grand v centru města.

Změny vlakových jízdních řádů

Změny vlakových jízdních řádů

5. června 2017

Arriva k 11. červnu 2017 mírně mění jízdní řády svých vlakových spojů. Drobné úpravy čekají o letních prázdninách na cestující na lince Praha – Benešov u Prahy. Na lince z Prahy do Českého Krumlova a Nové Pece začnou vlaky Arrivy zastavovat ve Veselí nad Lužnicí. Na lince z Prahy do Nitry přibude zastávka v Nemšové a jízdní řád spojů na Slovensko se lehce změní o víkendech. Ceny Arriva nemění.

Cyklobusem do Beskyd

Cyklobusem do Beskyd

1. června 2017

Cyklobusová linka společnosti ARRIVA MORAVA v sobotu 3. června letos poprvé dopraví cyklisty z Přerova na česko-slovenskou hranici, na Bumbálku. Cyklobus bude jezdit údolím Bečvy o sobotách a nedělích, během letních prázdnin pojede navíc i v pátek. Kromě kol přepravuje autobus se speciálním přívěsem i elektrokola a terénní koloběžky.

Cyklobusy vyrážejí

Cyklobusy vyrážejí

1. června 2017

V sobotu 3. června letos poprvé vyjede pět speciálních cyklobusových linek Arrivy, které dopraví výletníky i s koly, elektrokoly a koloběžkami až na hřeben Orlických hor. Cyklobusy z Hradce Králové, Jaroměře, Nového Města, Chrudimi nebo Náchoda budou jezdit o sobotách, nedělích a svátcích až do 30. září. Jedna z linek zaveze cykloturisty i do polské části Orlických hor. Další linka míří z Pardubic

Arriva mění strukturu

1. června 2017

Arriva Transport Česká republika změnila k 1. červnu 2017 svou organizační strukturu a sloučila některé provozní společnosti. Cílem změny je úspora nákladů a logičtější členění organizace podle činností, které jednotlivé společnosti vykonávají.

Změny cen na linkách moravských Arriva Expressů

27. dubna 2017

Od pondělí 1. května dochází k úpravě cen jízdného na linkách Arriva Expressů z Brna do Olomouce a z Brna do Přerova. Jedná se o mírné navýšení cen pro cestující, kteří pořizují jízdenky přímo v autobusech, a naopak o zvýhodnění nákupu jízdenek v předprodeji.