Vyhlašujeme soutěž o 3x iPhone X!

Vyhlašujeme soutěž o 3x iPhone X!
29. ledna 2018 | Dnes spouštíme novou soutěž pro cestující.  Ti, kteří se zaregistrují do e-shopu, koupí si v něm jízdenku a svezou se minimálně třikrát některým z autobusových nebo vlakových spojů Arriva express, mohou vyhrát nejnovější iPhone X.

Celkem dáváme do hry pro cestující tři nejnovější telefony iPhone X. Soutěžit se bude od 29. ledna až do 25. března s těmito linkami:

  • Autobusová linka Arriva express Praha – Teplice
  • Autobusová linka Arriva express Olomouc – Prostějov – Brno
  • Autobusová linka Arriva express Přerov – Kroměříž – Brno
  • Vlaková linka Arriva express Praha – Olomouc – Uherské Hradiště – Trenčín – Nitra

„Chceme podpořit především u mladých lidí povědomí o tom, že cesta s Arriva expressem je velmi příjemná a pohodlná. Jezdíme s moderními dálkovými autobusy a chceme, aby se k nám pravidelní cestující stále vraceli a aby dali o Arriva expressech vědět i těm, kteří je třeba zatím ještě nevyzkoušeli,“ říká Jiří Nálevka, obchodní ředitel společnosti Arriva.

Jak vyhrát iPhone X

Princip soutěže je jednoduchý. Soutěžit mohou cestující, kteří se v soutěžním období nově zaregistrují do našeho e-shopu (https://jizdenky.arriva.cz) a koupí si v něm během období soutěže minimálně třikrát jízdenku , se kterou budou cestovat některým z uvedených Arriva expressů (podmínkou je načtení jízdenky při nástupu do autobusu řidičem nebo stevardem ve vlaku). K přihlášení do soutěže slouží speciální web www.jeduproX.cz, kde stačí vyplnit základní údaje. Poslední podmínkou účasti je nahrání fotografie, na níž je jakýmkoli způsobem vyobrazeno písmeno X, na instagramový profil soutěžícího s označením hashtagu #jeduproX a profilu @ArrivaCZ.

 „Připravili jsme jeden telefon pro toho, kdo najede nejvíce kilometrů naším vlakem na trase Praha – Trenčín – Nitra, jeden pro cestujícího s nejvíce kilometry najetými v našich autobusech na linkách Teplice – Praha, Olomouc – Prostějov – Brno a Přerov – Kroměříž – Brno. Poslední pak připadne tomu, jehož fotku na Instagramu vyhodnotíme jako nejlepší,“ přibližuje Jiří Nálevka.