Automechanik/čka

Česká republika

Společnost ARRIVA hledá nového/ou kolegu/yni na pozici automechanik/čka.

Náplň práce

Hledáme nové zaměstnance pro všechny provozovny v celé ČR.

Požadujeme

  • odbornou způsobilost – vyučení v oboru automechanik nebo oboru příbuzném
  • svářečský průkaz vítán
  • zdravotní způsobilost

Nabízíme

  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění až do výše Kč 500 (odstupňováno podle odpracovaných let)
  • náborový příspěvek ve výši 10.000 Kč
  • výměra dovolené 25 dnů
  • zázemí a stabilitu silné nadnárodní skupiny
  • možnost profesního rozvoje
  • motivující finanční ohodnocení

Pracovní smlouva a mzda:

  • pracovní smlouva – zkušební doba 3 měsíce, pracovní poměr na dobu neurčitou
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • nástup možný ihned

Další informace

V případě zájmu o nabízenou pozici vyplňte kontaktní formulář. Děkujeme.

Zaujala vás tato pozice?

Jestli Vás pozice zajímá, neváhejte a ozvěte se.

Soubor nevybrán