Dispečer/ka - junior

Chrudim

Arriva v České republice provozuje téměř 2 000 autobusů a 6 vlaků a zaměstnává kolem 3 200 zaměstnanců. Celkový obrat skupiny převyšuje 4 miliardy korun. Na trhu pravidelné osobní autobusové dopravy v ČR zaujímá Arriva vedoucí postavení. Ročně přepraví 120 milionů cestujících. Arriva je také provozovatelem osobní železniční dopravy. Arriva v ČR je součásti skupiny Arriva, jedné z největších dopravních společností v Evropě, která zaměstnává 56 000 lidí a ročně přepraví více než 2,2 miliardy cestujících ve 14 evropských zemích. Konečným vlastníkem skupiny Arriva je společnost Deutsche Bahn se sídlem v Německu.

Máte zájem o práci v autobusové dopravě na pozici Dispečer/ka, ale nemáte žádnou praxi či jen minimální? Nevadí, do našeho týmu hledáme na tuto pozici nového/ou kolegu/ni:

DISPEČER/KA - JUNIOR

Náplň práce

  • Organizování a řízení kolektivu řidičů a provozu autobusů v dané oblasti

Požadujeme

  • SŠ (automobilní nebo technický směr)
  • práce na PC
  • ŘP sk. B (skupina C či D výhodou)

Nabízíme

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost osobního rozvoje