Dispečer/ka železniční osobní a nákladní dopravy

Hlavní město Praha

Společnost ARRIVA Vlaky hledá nového/ou kolegu/yni pozici dispečer/ka železniční osobní a nákladní dopravy.

Náplň práce

  • administruje trasy vlaků v příslušných aplikacích SŽDC
  • zadává a upřesňuje rozbory vlaků v příslušných aplikacích SŽDC
  • koordinuje jízdu vlaků s ostatními spolupracujícími dopravci
  • spolupracuje se smluvními partnery a přepravci
  • určuje nasazení hnacích vozidel na vlaky
  • plánuje směny provozních zaměstnanců společnosti a dodržení rozložení pracovní doby
  • vede dokumentaci pro interní a externí potřeby
  • eviduje veškeré mimořádné události a spolupracuje na jejich řešení se smluvními partnery

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Praxe v oboru výhodou
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Samostatnost, odpovědnost, pozitivní přístup
  • Ochota pracovat na směny
  • Zdravotní způsobilost dle vyhlášky 101/1995, § 94 zákoníku práce
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost polštiny, němčiny, angličtiny výhodou

Nabízíme

  • Možnost profesního a osobního rozvoje
  • Zázemí a stabilitu silné nadnárodní skupiny
  • Přátelskou atmosféru a partnerský přístup
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Řadu firemních výhod

Další informace

V případě zájmu o nabízenou pozici vyplňte kontaktní formulář.

Zaujala vás tato pozice?

Jestli Vás pozice zajímá, neváhejte a ozvěte se.

Soubor nevybrán