Finanční kontrolor/ka

Ostrava

Společnost ARRIVA MORAVA přijme nového/novou kolegu/kolegyni na pozici Finanční kontrolor/ka.

Pracovní náplň

  • Kontrola účetních údajů zpracovaných střediskem sdílených účetních služeb v systému SAP
  • Příprava podkladů pro měsíční a roční účetní závěrky dle ČÚS a IFRS standardů
  • Příprava podkladů pro budgety, forecasty a analýzy odchylek
  • Příprava reportů, podkladů a ad hoc analýz pro management a akcionáře
  • Příprava podkladů pro finanční audit společnosti
  • Koordinace reportingu DPH v rámci daňové skupiny, kterou společnost tvoří společně se sesterskými a holdingovou společností

Požadavky

  • VŠ ekonomického směru
  • minimálně 2 roky praxe v oboru podnikových financí nebo auditu
  • velmi dobrou znalost AJ (denní komunikace)
  • výbornou znalost MS Excel
  • dobrou znalost ČÚS a IFRS
  • znalost systému SAP (praktické zkušenosti)
  • znalost problematiky DPH (vč. skupinové registrace a zahraničních dani)
  • velmi dobré analytické a organizační schopnosti,
  • zodpovědnost a proaktivní přístup
  • schopnost samostatného řešení úkolů a odolnost vůči stresu
  • řidičské oprávnění sk. „B“

Nabízíme

  • možnost profesního a osobního růstu v rámci rozvíjející se skupiny Arriva ČR
  • přátelskou atmosféru a partnerský přístup
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • řadu dalších firemních výhod

Nástup

  • možný ihned