IT Specialista/ka - Praha

Teplárenská 611/1, Praha – Malešice

Chcete se stát součástí našeho IT týmu ve společnosti ARRIVA? Orientujete se v oblasti ICT? V současné době hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici:

Chcete se stát součástí našeho přažského IT týmu ve společnosti ARRIVA? Orientujete se v oblasti ICT?  V současné době hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici:

IT SPECIALISTA/KA

Náplň práce:

  • Správa, údržba a instalace PC, NB – W7 a W10
  • Poskytování podpory uživatelům, plnění úkolů z Helpdesku (HW, SW)
  • Základní správa a konfigurace aktivních prvků
  • Základní správa serverů MS 2008R2 a MS 2016 (AD, GPO, WSUS)
  • Základní správa MS SQL
  • Správa, údržba a rozvoj IT prostředků
  • Spolupráce na IT projektech v rámci společnosti

Požadavky:

  • SŠ s dvouletou praxí v oboru IT/VŠ vzdělání
  • Analytické schopnosti, aktivní přístup, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • Orientace na interního klienta
  • Technická angličtina
  • Komunikativnost, flexibilita
  • Všeobecný přehled v ICT
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zkušený kolektiv, prostředí mezinárodního týmu
  • Příjemné pracovní prostředí v kancelářích Praha - Malešice
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Notebook, mobilní telefon i pro osobní potřebu
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní a životní připojištění a stravování
  • Roční odměny dle pracovních výsledků
  • Jazykové, odborné kurzy

Výkon práce: Malešice - Praha

Nástup: ihned