Konfigurátor IT zařízení - Praha

Teplárenská 611/1, Praha Malešice

Mezinárodní společnost ARRIVA v České republice provozuje více jak 2 000 autobusů, 35 trolejbusů a 5 vlaků a zaměstnává přes 3 200 zaměstnanců. Celkový obrat skupiny převyšuje 4 miliardy korun. Hlavní činností skupiny je linková autobusová doprava. Na trhu pravidelné osobní autobusové dopravy v České republice zaujímá ARRIVA vedoucí postavení. Ročně přepraví přes 115 milionů cestujících. ARRIVA v České republice je součásti skupiny ARRIVA, jedné z největších dopravních společností v Evropě, která zaměstnává 55 000 lidí a ročně přepraví více než 2,2 miliardy cestujících ve 14 evropských zemích.

Jste student či máte zájem pracovat pouze na částečný úvazek? Orientujete se v prostředí IT? Do našeho pražského týmu hledáme nového/ou kolegu/kolegyni na pozici:

KONFIGURÁTOR IT ZAŘÍZENÍ

Náplň práce:

  • Instalace a konfigurace IT zařízení (mobilní telefony, počítače, tablety etc.)

Požadavky:

  • Student VŠ/absolvent v oboru IT
  • Aktivní přístup, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu - zkrácený úvazek (DPP/DPČ)
  • Zkušený kolektiv, prostředí mezinárodního týmu
  • Příjemné pracovní prostředí v kancelářích Praha - Malešice
  • Odpovídající finanční ohodnocení

Výkon práce: Malešice - Praha

Nástup: ihned