Manažer/ka provozní oblasti

K Podlesí 540, Příbram - Příbram VI-Březové Hory

ARRIVA v České republice provozuje více jak 2 000 autobusů, 35 trolejbusů a 5 vlaků a zaměstnává přes 3 400 zaměstnanců. Celkový obrat skupiny převyšuje 4 miliardy korun. Hlavní činností skupiny je linková autobusová doprava. Na trhu pravidelné osobní autobusové dopravy v České republice zaujímá ARRIVA vedoucí postavení. Ročně přepraví přes 115 milionů cestujících. ARRIVA v České republice je součásti skupiny ARRIVA, jedné z největších dopravních společností v Evropě, která zaměstnává 55 000 lidí a ročně přepraví více než 2,2 miliardy cestujících ve 14 evropských zemích.

Baví Vás práce s lidmi? Máte organizační schopnosti a zajímáte se o autobusovou dopravu? Právě teď hledáme do našeho týmu v Příbrami nového kolegu / kolegyni na pozici:

MANAŽER/KA PROVOZNÍ OBLASTI

Náplň práce:

  • zodpovídá za ekonomický výsledek provozní oblasti Příbram a Sedlčany
  • zodpovídá za organizaci a řízení kolektivu řidičů a za provoz autobusů v dané oblasti

Nabízíme:

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • možnost osobního rozvoje
  • služební automobil a mobilní telefon i k osobnímu užívání
  • příspěvek na penzijní připojištění, stravenky a další benefity

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ (dopravní nebo technický směr výhodou)
  • praxe v řízení pracovního kolektivu min. 2 roky
  • práce na PC
  • AJ výhodou
  • ŘP sk. B (sk. D výhodou)

Požadovaný nástup: dohodou