Průvodčí

Hlavní město Praha

Společnost Arriva Vlaky hledá nové kolegy na pozici průvodčí.

Náplň práce

  • Zajištění pohodlné a bezpečné cesty pro naše zákazníky
  • Odbavení cestujících a prodej jízdenek
  • Zajištění rozvozu palubního občerstvení
  • Monitoring a hlášení všech vzniklých nedostatků ve vlaku
  • Úklid soupravy během cesty a na konci dne
  • Spolupráce se strojvedoucím, dispečery a dalšími kolegy
  • Zvládání mimořádných událostí
  • Vzorná reprezentace společnosti Arriva vlaky
  • Dodržování interních předpisů a manuálů

Požadujeme

  • Velký zájem a talent pro práci ve službách
  • Výborný zdravotní stav
  • Excelentní komunikační schopnosti
  • Ochotu komunikovat se všemi typy cestujících a trpělivost při řešení jejich přání a požadavků
  • Odolnost vůči stresu
  • Schopnost naučit se dopravní předpisy a následně z nich složit zkoušku
  • Ochotu vzdělávat se na školeních
  • Kooperaci a bezproblémové vycházení s ostatními stevardy
  • Spoluvytváření zatím takřka rodinného pohodového provozu

Co nás potěší, ale není to podmínka…

  • Alespoň základní znalost angličtiny (či dalších jazyků)
  • Praxe z oblasti veřejné dopravy či v jiných službách
  • Zájem o železniční dopravu

Nabízíme

  • Nástupní místo v Praze, resp. V Praze-Malešicích (depo)
  • Po zacvičení práci na všech linkách do Benešova, Trenčína, Nitry i Nové Pece (Šumava)
  • Příjemné ubytování při nočních směnách
  • Služební telefon a tablet
  • Pravidelná setkání s vedením, případně řešení vašich přání přes ambasadora stevardů z vašich řad
  • Příjemné mzdové podmínky
  • Osobní ohodnocení při plnění všech povinností
  • Podíl ze všech prodaných jízdenek a občerstvení na palubě
  • Soutěže o odměny mezi stevardy
  • Možný karierní postup v rámci skupiny Arriva

Další informace

V případě zájmu o nabízenou pozici vyplňte kontaktní formulář.