Referent se zaměřením na nábor a marketing

Adresa U Stavoservisu 692/1b, Praha – Malešice

Arriva v České republice provozuje téměř 2 000 autobusů a 6 vlaků a zaměstnává kolem 3 200 zaměstnanců. Celkový obrat skupiny převyšuje 4 miliardy korun. Na trhu pravidelné osobní autobusové dopravy v ČR zaujímá Arriva vedoucí postavení. Ročně přepraví 120 milionů cestujících. Arriva je také provozovatelem osobní železniční dopravy. Arriva v ČR je součásti skupiny Arriva, jedné z největších dopravních společností v Evropě, která zaměstnává 56 000 lidí a ročně přepraví více než 2,2 miliardy cestujících ve 14 evropských zemích. Konečným vlastníkem skupiny Arriva je společnost Deutsche Bahn se sídlem v Německu.

Jste komunikativní a naplňuje Vás práce s lidmi? Pro naši dceřinou společnosti ARRIVA CITY, s.r.o. hledáme v současné chvíli nového kolegu / kolegyni na pozici:

Požadujeme:

  • Komunikační schopnosti
  • Flexibilitu
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Organizační schopnosti
  • Znalost práce na PC – Word, Excel, PowerPoint, Corel
  • Znalost sociálních sítí
  • Angličtinu slovem i písmem
  • SŠ/VŠ se zaměřením na marketing a komunikaci

Náplň práce:

  • Nábor
  • Stížnosti
  • Správa sociální sítí
  • Marketing
  • Telekomunikace
  • Firemní benefity
  • Správa webu

Nabízíme:

  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké jízdné
  • Stravenky
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Cafeterní příspěvek
  • Zvýhodněné tankování Benzina

Požadovaný nástup: ihned

Místo výkonu práce: U Stavoservisu 692, 108 00, Praha 10 - Malešice