Technik/čka odbavovacích systémů

Praha

ARRIVA CITY s.r.o. přijme do pracovního poměru zájemce na pozici Technik/čka odbavovacích systémů pro oblast Prahy.

Náplň práce

  • Montáže, servis a výměny prvků odbavovacích informačních systémů v autobusech zařazovaných do provozu v PID
  • Řešení nefunkčností OIS jednáním s dodavateli

Požadujeme

  • Základní znalost elektrotechniky a elektrických schémat
  • Znalost Odbavovacího systému a autobusu výhodou
  • Odborná způsobilost podle vyhlášky č. 50/1978 Sb výhodou
  • Základní znalost práce na PC (Internet, MS Office-Word, Excel)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Manuální zručnost
  • Ochota učit se nové technologie
  • Spolehlivost
  • Možnost zaměstnání i pro absolventa

Nabízíme

  • HPP na dobu neurčitou
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • mzda vždy všas na Vašem účtu
  • benefity: stravenky, mobilní telefon, školení

Další informace

V případě zájmu o tuto pozici vyplňte a odešlete formulář nebo volejte 234 125 235.

Zaujala vás tato pozice?

Jestli Vás pozice zajímá, neváhejte a ozvěte se.

Soubor nevybrán