Kariéra

ARRIVA v České republice provozuje téměř 2 000 autobusů, 5 vlaků a 35 trolejbusů a zaměstnává téměř 3 200 zaměstnanců. Celkový obrat skupiny převyšuje 4 miliardy korun. Hlavní činností skupiny je linková autobusová doprava. Na trhu pravidelné osobní autobusové dopravy v České republice zaujímá Arriva vedoucí postavení. Ročně přepraví přes 100 milionů cestujících. ARRIVA je také provozovatelem osobní železniční dopravy.

ARRIVA v Česká republice je součásti skupiny ARRIVA, jedné z největších dopravních společností v Evropě, která zaměstnává 54 500 lidí a ročně přepraví více než 2,2 miliardy cestujících ve 14 evropských zemích.

 

Vlakvedoucí - stevard

Vlakvedoucí - stevard

31. ledna 2017

ARRIVA vlaky s.r.o. - soukromý vlakový dopravce se sídlem v Praze, člen skupiny DB, přijme, v rámci rozšiřování vlakového provozu od dubna 2017, nové kolegy na pozici vlakvedoucí - stevard. Pro linky z Prahy do Benešova, Trenčína, Nitry a Nové Pece hledáme kolegy na HPP (případně DPČ po domluvě).

Strojvedoucí

3. listopadu 2016

ARRIVA vlaky s.r.o. - soukromý vlakový dopravce se sídlem v PRAZE, člen skupiny DB, přijme v rámci rozšiřování své působnosti nové kolegy na pozici Strojvedoucí.