• Jsme jedna Arriva

  Pracujeme jako jeden tým. Bez ohledu na to, ve které pobočce je kdo zaměstnán. Společně jsme Arriva.

 • Pro zákazníky děláme maximum

  Chceme, aby zákazníci byli s naši službou spokojeni. Aby se k nám rádi vraceli a doporučovali nás.

 • Jednáme správně

  Pečujeme o zákazníky, staráme se o zaměstnance, dbáme o životní prostředí a bezpečnost je pro nás na prvním místě.

 • Chceme se rozvíjet

  Myslíme do budoucna, dnešní příležitost je pro nás výzvou. Chceme být lepší a větší Arriva.

Naši řidiči

Představujeme vám tři tváře naší náborové kampaně. Jsou to naši reální zaměstnanci se svými skutečnými příběhy.

Robert

Robert Netáhlo je součástí našeho středočeského týmu a je ztělesněním typického řidiče, do jehož autobusu nasednete bez sebemenších obav. Přivítá vás úsměvem a ubezpečí klidem a sebejistotou za volantem. Už u nás pracuje řadu let a zkušenosti jsou znát. Co ho na práci řidiče baví a který z benefitů ocení celá jeho rodina? To se dozvíte v jeho krátkém medailonku. 

Roman

Roman Havko je jedním z našich nejmladších řidičů. Snad proto, že k autobusům měl odmalička velmi blízko a usednout za velký volant bylo dlouho jeho snem. Díky čemu se mu ho nakonec podařilo splnit, co ho na řízení na Ostravsku baví a jaká odměna ho nejvíc potěší, prozrazuje ve svém videoprofilu.

Zuzana

Snem Zuzany Filipové, která autobusem Arriva křižuje okolí Zábřehu na Moravě, nebylo stát se řidičkou z povolání. Naopak se věnovala úplně jiné profesi. Jenomže v životě se objevují různé výzvy a jedné z nich se Zuzana postavila čelem. Zasedla do řidičské kabiny a zkusila, jaké to vlastně je. Bylo to náročné? A je to podle ní práce pro ženy? Odpovědi najdete v jejím videu.