Strojvedoucí

Hlavní město Praha

Staň se jedním z nás :)

Náplň práce

  • Obsluha hnacích drážních vozidel a odpovědnost strojvedoucího za vedení vlaků osobní i nákladní dopravy
  • Zajištění bezpečné cesty pro naše zákazníky
  • Vedení příslušné dokumentace vlaků osobní i nákladní dopravy
  • Drobné opravy hnacích drážních vozidel
  • Spolupráce se stevardy, dispečery a dalšími kolegy
  • Zvládání mimořádných událostí
  • Vzorná reprezentace společnosti Arriva vlaky
  • Dodržování interních předpisů a manuálů

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou anebo s výučním listem strojního, elektrotechnického nebo dopravního zaměření
  • Licence strojvedoucího pro dráhy celostátní a regionální a průkaz způsobilosti na vlečku
  • Výborný zdravotní stav
  • Ochotu vzdělávat se na školeních a zvyšovat si kvalifikaci
  • Zájem o železniční dopravu

Co nás potěší, ale není to podmínka…

  • Alespoň základní znalost němčiny (či dalších jazyků),
  • Praxe strojvedoucího alespoň v délce 2 let
  • Oprávnění k obsluze hnacích drážních vozidel na území Slovenska pro osobní nebo nákladní dopravu
  • Znalost obsluhy vícesystémových lokomotiv řady BR 189 nebo lokomotiv řady 140

Nabízíme

  • Nástupní místo v Praze, resp. V Praze-Malešicích (depo), v případě dohody i jinde
  • Po zacvičení práci na všech vlacích osobní dopravy linkách
  • Turnusový provoz včetně nočních směn a spaní mimo domov
  • Příjemné ubytování v případě přerušených směn
  • Služební telefon a tablet
  • Pravidelná komunikace s vedením, přístupnost vedení k řešení podnětů
  • Odpovídající mzdu, která zohledňuje náročnost povolání,
  • Osobní ohodnocení při plnění všech povinností
  • Možnost zvyšování kvalifikace jak v řízení a obsluze různých druhů hnacích vozidel, tak i možnost zaškolení a zkoušek pro vykonávání funkce strojvedoucího v zahraničí

Další informace

V případě zájmu o nabízenou pozici vyplňte kontaktní formulář. Děkujeme.