Mladoboleslavsko
PID, Pražská integrovaná doprava, včetně linek přecházejících do systému IDOL a IREDO
Linka | Trasa | Jízdní řád | |
---|---|---|---|
315 | Praha – Mladá Boleslav – Mnichovo Hradiště | JŘ PID | |
345 | Praha – Mladá Boleslav – Liberec | JŘ PID | |
403 | Praha – Dobrovice – Sobotka | JŘ PID | |
412 | Praha – Mladá Boleslav – Jičín | JŘ PID | |
432 | Lysá nad Labem – Milovice – Mladá Boleslav | JŘ PID | |
463 | Mladá Boleslav – Dobrovice – Rožďalovice – Městec Králové | JŘ PID | |
541 | Nymburk – Úmyslovice – Městec Králové – Dlouhopolsko | JŘ PID | |
699 | Mladá Boleslav – Horky nad Jizerou – Kadlín – Mšeno | JŘ PID | |
712 | Mladá Boleslav – Katusice – Bělá pod Bezdězem | JŘ PID | |
713 | Mladá Boleslav – Obruby – Sobotka | JŘ PID | |
714 | Mladá Boleslav – Kněžmost – Sobotka | JŘ PID | |
715 | Mladá Boleslav – Ptýrov – Mnichovo Hradiště – Žďár, Žehrov | JŘ PID | |
716 | Boseň, Mužský – Mnichovo Hradiště, Sychrov – Boseň, Mužský | JŘ PID | |
717 | Mnichovo Hradiště – Turnov | JŘ PID | |
718 | Mnichovo Hradiště – Dolní Bousov – Sobotka | JŘ PID | |
719 | Mladá Boleslav – Bítouchov – Zvířetice | JŘ PID | |
722 | Český Dub – Hlavice – Mnichovo Hradiště | JŘ PID | |
724 | Mladá Boleslav – Dlouhá Lhota – Libáň – Kopidlno | JŘ PID | |
725 | Mladá Boleslav – Markvartice – Sobotka | JŘ PID | |
726 | Mladá Boleslav – Nová Telib – Žerčice | JŘ PID | |
727 | Mnichovo Hradiště – Dolní Krupá – Rokytá – Ralsko, Kuřivody | JŘ PID | |
731 | Mladá Boleslav – Katusice – Plužná | JŘ PID | |
733 | Mnichovo Hradiště – Loukovec – Sezemice | JŘ PID | |
734 | Mnichovo Hradiště – Mohelnice nad Jizerou – Sezemice | JŘ PID | |
736 | Mladá Boleslav – Kněžmost – Dolní Bousov | JŘ PID | |
737 | Mladá Boleslav – Čistá – Bělá pod Bezdězem | JŘ PID | |
738 | Mnichovo Hradiště – Horní Bukovina – Mukařov, Vicmanov | JŘ PID | |
739 | Bělá pod Bezdězem – Bakov nad Jizerou – Kněžmost | JŘ PID | |
763 | Mladá Boleslav – Dobrovice – Dobrovice, Chloumek | JŘ PID | |
764 | Mladá Boleslav – Dobrovice – Mcely | JŘ PID | |
766 | Březno – Lhotky – Rabakov | JŘ PID | |
767 | Mladá Boleslav – Kropáčova Vrutice – Dolní Slivno | JŘ PID | |
769 | Rokytovec – Doubravička – Chotětov | JŘ PID | |
775 | Mladá Boleslav – Dobrovice – Luštěnice – Benátky nad Jizerou | JŘ PID | |
001630 | Liberec – Frýdlant – Świeradów-Zdrój (jen IDS IDOL) | Jízdní řád |
Na linkách zařazených do systému PID platí tarif a smluvní přepravní podmínky PID. Za jízdenku můžete zaplatit přiměřenou hotovostí, platební kartou nebo i pomocí PID Lítačky. Na linkách v Libereckém kraji platí tarif a smluvní přepravní podmínky systému IDOL, na území Královéhradeckého kraje platí tarif a smluvní přepravní podmínky systému IREDO. Tarify jednotlivých systémů se v některých úsecích překrývají a je možné si tarif vybrat. Pro vnitrokrajské cesty pouze na území Středočeského kraje nelze použít tarif IDOL a IREDO, stejně tak v ostatních krajích.
Pro řešení ztrát a nálezů, častých dotazů, podnětů nebo i stížností můžete využít náš zákaznický servis na telefonu 725 100 725, přes e-mail info@arriva.cz nebo pomocí chatu, který se vám automaticky otevře při vstupu na náš web. Jestli jede spoj včas, nebo má zpoždění, můžete zjistit v naší on-line mapě nebo na stránkách organizátora dopravy.
V případě připomínek k jízdním řádům doporučujeme obrátit se na zástupce obcí, s nimiž je provoz linek projednáván. Oslovit můžete i organizátora dopravy na emailu info@pid.cz.
Kontakt
ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.
Boleslavská 98/6
293 06 Kosmonosy
+420 326 712 022
dispecink.mb@arriva.cz